new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Премиерот Заев на отворање на оддел за трауматологија во Градската општа болница „8 Септември“ | by Влада на Република Северна
Back to photostream

Премиерот Заев на отворање на оддел за трауматологија во Градската општа болница „8 Септември“

91 views
0 faves
0 comments
Taken on September 7, 2018