new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Заедничка прес-конференција на премиерот Заев и на Генералниот секретар на НАТО, Столтенберг | by Влада на Република Северна
Back to photostream

Заедничка прес-конференција на премиерот Заев и на Генералниот секретар на НАТО, Столтенберг

297 views
0 faves
0 comments
Taken on January 18, 2018