Norisinājās Latvijas simtgadei veltīts velobrauciens
Š.g. 5.maijā Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) personāls devās vienas dienas 100 km garā Draudzības velobraucienā, kas tika veltīts Latvijas simtgadei.

Velobraucienam tika īpaši izstrādāts maršruts, kas ir līdzīgs Latvijas kontūrai: Kaunata - Dubuļi - Ezernieki - Andrupene - Puša - Malta - Zosna - Lipuški - Kaunata.

No VRK velobraucienā piedalījās Andris Āboliņš, Uldis Barkāns, Daiga Kupcāne, Jans Pavlovičs un Artis Vītols, bet no RTA - Ilga Šuplinska, Māris Justs, Ivars Matisovs, Jāzeps Korsāks un Jekaterina Borisovska-Cvetkova. Velobrauciena dalībniekiem pa ceļam pievienojās arī VRK direktors Mariks Petrušins un RTA rektors Edmunds Teirumnieks.

Vairāk nekā 11 stundas pavadot uz asfalta un grunts ceļiem, ar ceļavēja un pretvēju un mainot ceļā pārdurtās riepas un saņemot ceļā satikto cilvēku sveicienus, visi velobrauciena dalībnieki veiksmīgi finišēja Kaunatā.

Velobrauciena mērķis bija veicināt Valsts robežsardzes, VRK un RTA tēla atpazīstamību sabiedrībā, popularizēt veselīgu dzīvesveidu un veicināt patriotisko audzināšanu.


Foto: Artis Vītols, VRK
11 photos · 403 views