new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Hangi Burç Hangi Ay Doğar ? | by cimenkursat
Back to photostream

Hangi Burç Hangi Ay Doğar ?

Hangi Burç Hangi Ay

Hangi burç hangi ay doğar siz de merak ediyorsunuz öyle değil mi? Peki ya gösterişli Aslan Burcu hangi ay doğar biliyor musunuz? İşte, tüm burçlar ve doğum ayları sizlerle!

Koç burcu hangi ay

Koç burcu hangi aydadır , koç burcu hangi ay doğar, koç burcu hangi ayda doğmuştur… İşte cevabı: 21 Mart 21 Nisan tarihleri arasında doğan herkes koç burcu özellikleri ile doğar büyür ve yaşar. E hal böyle olunca koç burcunu yakından tanımak da onları alt edebilmek için ya da onlarla anlaşabilmek için farz oluyor…

Boğa burcu hangi ay

Hedef koymayı seven Boğa burcu genellikle önemli kararlar vermesi ile tanınır. Boğa burcu oldukça güvenilirdir ve risk almayı sevmez. Ayrıca Boğa burcu çok arkadaş canlısıdır. Boğa burcu hangi ay doğmuştur sorusuna cevap olarak 21 Nisan- 21 Mayıs tarihleri arası diyebiliriz.

ikizler burcu hangi ay

İkizler burcu hangi ay doğar ve hangi özellikleri taşır biliyor musunuz? İkizler, yaz başında doğanlar da dahil olmak üzere dengesiz özellikleriyle bilinir. 22 Mayıs - 22 Haziran arasında doğan insanlar İkizler burcu olur. İkizler burcu hangi ay hangi özellikleri taşıdığını, hangi tercihleri yaptıklarını ve genel durumlarını öğrenmek için en için doğru yerdesiniz! Haberimizin devamında İkizler burcu özellikleri ve burçlar hangi ay neler yapmalı detaylı olarak öğreneceksiniz!

Yengec burcu hangi ay

Yengeç burcu hangi ay derseniz, doğum tarihleri 23 Haziran 22 Temmuz arasındadır. Bir kişi eğer bu iki tarih arasında doğmuş ise karakteristik özelliklerini yengeç burcundan alıyor demektir. Peki yengeç burcu kadını ve yengeç burcu erkeği dediğimizde karşımıza nasıl birisi çıkıyor? Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

Aslan burcu hangi ay

Aslan burcu hangi ay olur? Aslan burcu özellikleri ile doğmak için 23 Temmuz 22 Ağustos tarihleri arasında dünyaya gelmek gereklidir. Elbette yükselen burcu aslan olanlar için de bu karakteristik özelliklerden bahsetmek mümkündür. Aslan burcu kadını ve aslan burcu erkeği için özellikle bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bunları şu şekilde sıralarsak aslında diğer burçlara büyük iyilik etmiş olacağımızı da düşünüyoruz ?

Başak burcu hangi ay

Başak Burcu Hangi Ay Oluyor ? Başak Burcu Olanlar Hangi Ayda Doğmuştur? Aylara Göre Başak Burcu Özellikleri... Başak burcu kadını ve başak burcu erkeği 23 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerdir. Astrolojide yer alan 12 burç içerisinde kendine has tavırları ile meşhur başak burcu için aylara göre neler değişir tercihler nasıl şekil alır biliyor musunuz? İşte aylara göre başak burcu özellikleri !

Terazi burcu hangi ay

Terazi burcu hangi ay doğmuştur sorusunu eminiz ki bir çok kez duymuşsunuzdur. Terazi, ülkemizde birçok kişinin sahip olduğu bir burçtur. Terazi burcu insanlar ayrıca çok şanslı insanlardır, 23 Eylül - 23 Ekim tarihleri ​​arasında doğmuşlardır. Bu Terazi burcu bir hava grubu burcudur. Etkili gezegeni ise Venüs'tür.

Akrep Burcu hangi ay

Akrep burcu hangi ay doğar diye merak ediyorsanız; astrolojide takviminizi 24 Ekim 22 Kasım tarihleri arasına getirmelisiniz. Her yıl 24 ekim ile 22 kasım arasında doğan kişilerde akrep burcu özellikleri görülmektedir. Akrep burcu Zodyak ailesinin en şahsına münhasır burcu olarak geçimsizliği ve şerri ile meşhur burcudur. Peki aylara göre akrep burcunu nasıl tanıyıp nasıl bilmemiz gereklidir?

Yay burcu hangi ay

Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık) Yay burcu hangi ay doğar biliyor musunuz? Astrolojide 12 farklı burç vardır. Bu burçlardan biri de Yay. Yay burcu, en tatlı ama en tuhaf özellikleri olan burçlardan birisidir. Bu nedenle Yay burcu hangi ay doğmuştur sorusu da sık sık sorulmuştur. Hangi burç hangi ay öğrenmek ister misiniz? Bu yazımızda Yay burcu hangi ay doğmuştur ve özellikleri nelerdir konusu üzerinde duracağız. İşte detaylar...

Oğlak burcu hangi ay

Oğlak burcu astrolojide önemli bir yer kaplar ve toprak elementine aittir. Oğlak burcu hangi ay ? 22 Aralık ile 20 Ocak arasında doğan insanlar için geçerlidir. Astrolojiye göre bu tarihlerde doğan kişilerin güneş burcu Oğlak olarak kabul edilir. İsterseniz şimdi hangi burç hangi ay nasıl tercihler yapmalı ve nasıl bir hayat sürmeli bunun üzerinde duralım!

Kova burcu hangi ay

Kova burcu hangi ay oluyor ? Her yıl 22 ocak – 19 şubat tarihleri arasında doğan kişiler kova burcu olarak kabul edilmektedir. Eğer bu tarihlerde doğmuşsanız ya da yükselen burcunuz kova ise kova burcu karakteristik özelliklerini de taşıyorsunuz demektir. Peki kovaları diğer burçlardan ayıran özellikleri nelerdir? Kova burcu hangi ay sever? Hangi ay neşeli hangi ay gergin olur…

Balık burcu hangi ay

Balık Burcu hangi ay doğmuştur öğrenmek ister misiniz? (Balık burcu tarihi 19 şubat ile 20 mart) Astrolojide 12 farklı burç vardır. Bu burçlardan biri de Balık. Balık burcu, en tatlı ama en tuhaf özellikleri olan burçlardan birisidir. Bu nedenle Balık burcu hangi ay doğmuştur sorusu da bir hayli gündeme gelmiştir. Balık burcunun tarihleri ​​ve günleri nelerdir? Bu yazımızda balık burcu hangi ay doğmuştur ve özellikleri nelerdir konusu üzerinde duracağız. İşte detaylar...

 

www.okuhaber.com/

 

40 views
0 faves
0 comments
Uploaded on April 10, 2021