Nidos meno kolonijos pristatymas / Vernissage of Nida Art Colony
Nidos meno kolonijos pristatymas Neringos ir VDA bendruomenei

Preview of Nida Art Colony to the Community of Vilnius Academy of arts

[english text below]

(foto: Robertas Narkus - ačiū jam!)

Kovo 18 dieną vyko Nidos meno kolonijos pristatymas neringiškiams, o kovo 19 d. - VDA bendruomenei - dėstytojams ir studentams. Savaitgalį taip pat buvo pristatyti garso ir vaizdo kūriniai apie Neringą, kuriuos menininkai ir muzikantai sukūrė savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse "Kuršių Nerijos garso ir vaizdo takelis" (kuratoriai Linas Ramanauskas ir Tautvydas Bajarkevičius). Be to, atvykę daugiau kaip 100 VDA dėstytojų ir studentų surengė atvirų dirbtuvių popietę (kuratorius kolonijos meno direktorius Vytautas Michelkevičius). Kiekviena kolonijos erdvė tapo galerija ir jose buvo rodomi fotografijos, videomeno, tapybos, tekstilės, architektūros, dizaino, scenografijos, keramikos ir kitų meno sričių darbai.
Nidos meno kolonija tai naujas Vilniaus dailės akademijos padalinys, skirtas tarptautinėms meno ir švietimo inovacijoms. Daugiau nuotraukų ir informacijos interneto puslapyje www.nidacolony.lt

On 19th of March we made the NAC Preview to the Community of Vilnius Academy of Arts. The colony was hosting more than 100 students and professors. The space of the colony became open studios where different departments were showing their works and processes: photography, videoart, sculpture, printmaking, painting, textile, architecture, design, ceramics, etc. The outcomes of one week long audiovisual workshop was presented as a performance and exhibition.
75 photos · 415 views