BMW 530d xDrive [F10] Tuned & Powered By MM-Performance.pl
BMW 530d xDrive [F10] Tuned & Powered By MM-Performance.pl

BMW 530d xDrive [F10 Sedan] wyposażone przez MM-Performance.pl w Chip Power Box firmy Hartge. W pojeździe legitymującym się mocą 247KM i 525Nm zainstalowana została oddzielna jednostka sterująca wraz z elektroniczną wiązką. Efekty zabiegu zmierzone na hamowni to 296KM i 639Nm. Przyrost +49KM i +114Nm. W połączeniu z napędem na wszystkie cztery koła odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite. Przyrost na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach. Fabryczny, mało estetyczny wydech ustąpił miejsca doskonale brzmiącemu układowi wydechowemu – również firmy Hartge. Dwie końcówki o zwiększonej średnicy idealnie wypełniają otwór w tylnym zderzaku. W połączeniu z grawerem logo tunera wydech nadaje tylnej części pojazdu niesamowitej agresywności. Całość projektu dopełniają 20” obręcze aluminiowe oraz nakładki pedałów – wszystko z palety BMW M Performance. To jeszcze nie koniec prac nad tym egzemplarzem.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! realizacje.mm-performance.pl

Foto Sesja: Kacper Szczepanski - Automotive Photography

Zespół MM-Performance.pl
www.mm-performance.pl
15 photos · 243 views