• Lipton is so much more economical. Plus buy one get one free! So really it's like $43.31 a pound.

How much is that stuff?

Newer Older

If you buy it by the pound it's really expensive

  1. Steve Humphreys 68 months ago | reply

    Thanks for this picture. I used it in a piece on supermarkets here

  2. Michael_Lehet 68 months ago | reply

    Thanks Steve Humphreys!!!

keyboard shortcuts: previous photo next photo L view in light box F favorite < scroll film strip left > scroll film strip right ? show all shortcuts