new icn messageflickr-free-ic3d pan white
На Рівненському полігоні комплексне бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбою | by Ministry of Defense of Ukraine
Back to photostream

На Рівненському полігоні комплексне бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбою

На Рівненському загальновійськовому полігоні завершено триденне комплексне бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбою окремої гірсько-штурмової, артилерійської бригад, а також льотно-тактичне навчання окремої бригади армійської авіації.

За кульмінацією проведення навчань, під час якої військові частини оперативного командування «Захід» розгромили живу силу та військову техніку умовного противника, спостерігали начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сергій Попко, військові аташе держав-членів НАТО.

Військові частини (підрозділи) різних родів військ Сухопутних військ мають свою частку в ураженні противника і досягненні спільної мети, що дозволяє повністю реалізовувати бойовий потенціал різнорідних сил в інтересах операції (бою) загалом. В рамках вдосконалення системи бойової підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України започатковано проведення тактичних навчань, мета яких полягає в навчанні командирів комплексному застосуванню військових частин різних родів військ Сухопутних військ в одному районі, єдиному масштабі часу та на єдиному тактичному фоні.

Етапи навчань передбачали перехід у наступ із положення безпосереднього зіткнення з противником, форсування водної перешкоди, ведення штурмових і рейдових дій у населеному пункті, захоплення вигідного рубежу та організацію оборони. Підтримка армійської авіації була ефективною та добре синхронізованою з діями сухопутних військових частин. Для бригад, які завершили бойове злагодження, це навчання стало своєрідним підсумком тривалої роботи та черговою перевіркою їх бойових спроможностей в умовах, максимально наближених до бойових.

Як зазначив керівник навчань – командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк, це комплексне бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбою проходить в умовах високої динаміки нарощування обстановки, що потребує прийняття керівництвом бригад швидких нестандартних рішень.

 

2,393 views
0 faves
0 comments
Taken on September 8, 2018