new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Стратегічне командно-штабне навчання «Козацька воля – 2018» | by Ministry of Defense of Ukraine
Back to photostream

Стратегічне командно-штабне навчання «Козацька воля – 2018»

Десантно-штурмові війська Збройних Сил України в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля — 2018» продовжують виконувати навчально-бойові завдання у багатьох регіонах країни.

На Одещині під прикриттям вертольотів Мі-24 та підрозділом гвинтокрилів Мі-8 армійської авіації СВ ЗС України до одного із районів морського узбережжя було доставлено десантно-штурмовий загін.

Вогнем зі стрілецької зброї були знищені «бойові плавці» умовного противника. Після підходу до берегу малих «бойових катерів», на підсилення десантникам вийшла броньована група, яка відбила атаку противника.

В той же час, на Херсонщині, підрозділи однієї із військових частин Десантно-штурмових військ відпрацьовували ведення рейдових дій в тилу умовного противника.

При цьому, десантники діяли по-бойовому, враховуючи набутий практичний досвід. Зокрема, для повної безпеки та виключення різних «несподіванок», десантники брали під охорону важливі мости, висоти та інші об’єкти. Лише після цього було здійснено рух колон з бронетанковою та автомобільною технікою.

Прикривали десантно-штурмові підрозділи з повітря ударні вертольоти Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України Михайло Забродський підкреслив, що особовий склад частин Десантно-штурмових військ та приєднані підрозділи армійської авіації мають за плечима значний реальний бойовий досвід, тож в ході навчань діють повністю по-бойовому.

Прес-служба командування ДШВ Збройних Сил України

Армійська авіація Сухопутних військ Збройних Сил України в ході проведення стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля – 2018», виконує завдання за призначенням в умовах максимально наближених до бойових.

Увесь алгоритм бойової роботи вертолітників, зміни в обстановці та районах виконання польотних завдань вимагають від льотного складу максимальної концентрації та професійної майстерності.

На півдні і заході України ескадрильї виконували посадки на високогірні майданчики, організовували пошуково-рятувальні дії, здійснювали авіаційну підтримку з повітря висадки десанту та забезпечували їхні десантно-штурмові дії.

Сьогодні задіяні підрозділи армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, на півдні України, бойовим порядком виконали десантно-транспортні завдання, а саме: з повітря висадили десант на узбережжя Чорного моря та здійснили прикриття військових дій десанту по відбиттю умовного морського десанту, вогневим ураженням знищували живу силу та техніку противника.

За словами начальника армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України полковника Ігоря Яременко усі поставлені завдання виконано вчасно та на високому професійному рівні.

Прес-служба Командування Сухопутних військ ЗС України

 

 

2,003 views
1 fave
0 comments
Taken on September 27, 2018