new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Президент Петро Порошенко на церемонії випуску Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба | by Ministry of Defense of Ukraine
Back to photostream

Президент Петро Порошенко на церемонії випуску Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба

В рамках відвідин університету, Главі держави були продемонстровані польоти бойової авіаційної техніки та зразки техніки.

 

В урочистому заході також взяли участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, начальник Генерального штабу ЗС України генерал армії України Віктор Муженко, посадові особи оборонного відомства та Збройних Сил України.

 

Президент Петро Порошенко присвоїв Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба статус національного. Глава держави підписав відповідний Указ.

Під час участі в урочистій церемонії вручення дипломів випускникам університету Президент наголосив на вагомих результатах діяльності викладацького колективу закладу та високо оцінив внесок у підготовку фахівців для Повітряних Сил України, подвиги випускників навчального закладу.

"У загальній системі підготовки та виховання майбутнього офіцера вдалося гармонічно поєднати багаторічні традиції університету, сучасні новаторські підходи до навчання офіцерів-льотчиків та потужну навчально-матеріальну базу",- сказав Петро Порошенко.

Президент зазначив, що Харківський університет протягом багатьох років випускав добре підготовлені та освічені кадри, які з честю виконують свій конституційний обов’язок та дотримуються присяги. Глава держави нагадав, що більше 200 військових Повітряних Сил відзначені державними нагородами за особисту мужність та героїзм.

На жаль, 28 випускників університету загинули в зоні АТО. Присутні вшанували пам'ять загиблих.

Глава держави привітав Університет з черговим випуском офіцерів-льотчиків, побажавши нових звершень в справі підготовки військових кадрів для українського війська. Петро Порошенко вручив дипломи з відзнакою та золоті медалі найкращим випускникам.

Президент також вручив бойовий прапор Харківському національному університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

 

1,208 views
0 faves
0 comments
Taken on June 24, 2016