new icn messageflickr-free-ic3d pan white
На Дніпропетровщині десантники «захопили» міст, форсували водну перешкоду та розпочали «рейдові дії» | by Ministry of Defense of Ukraine
Back to photostream

На Дніпропетровщині десантники «захопили» міст, форсували водну перешкоду та розпочали «рейдові дії»

На Дніпропетровщині тривають батальйонні тактичні навчання військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ.

 

За елементами виконання практичних завдань спостерігав командувач ВДВ ЗС України генерал-майор Михайло Забродський.

В ході навчання особовий склад здійснив висування у визначений район та розпочав рейдові дії в тилу умовного противника. Їх головне призначення – дезорганізувати систему управління та знищити артилерійські підрозділи для забезпечення контрнаступу основних сил.

Навчання розпочалося з висування десантників до водної перешкоди та «захоплення» мосту. Для форсування та захоплення висунувся передовий загін, було проведено безпарашутне десантування на міст за допомогою бортового обладнання «Адаптер-М1».

Крилаті піхотинці захопили об’єкт, забезпечивши прохід передового загону до ділянки форсування водної перешкоди. Після форсування передовий загін захопив плацдарм на протилежному березі, куди підтягнулися головні сили рейдового загону.

Провівши дорозвідку маршрутів висування та розташування противника у смузі ведення рейдових дій, десантники висунулися, розгорнувшись у бойовий порядок. В ході бойових стрільб були знищенні різноманітні цілі умовного противника.

 

Автор фото: Дмитро Моісеєнко

915 views
0 faves
0 comments
Uploaded on May 30, 2016