Jaunsardzes sporta spēles 2018
No 14. līdz 16. jūnijam Mālpilī notika Jaunsardzes sporta spēles, kurās piedalījās jaunsargi no visas Latvijas.

Sporta spēļu mērķis bija veicināt fizisko sagatavotību un sporta attīstību Jaunsardzē, noskaidrot labākās komandas, noteikt spēcīgākos sportistus jaunsargu vidū, kā arī veikt jaunsargu atlasi Nacionālo bruņoto spēku un Baltijas karavīru sporta spēlēm.
Kopumā jaunsargi sacentās 14 sporta veidos – gan individuālajos, gan komandu.

14. jūnijā Jaunsardzes sporta spēļu dalībnieki un viesi devās gājienā uz Saules kalnu, kur notika pasākums komunistiskā genocīda upuru piemiņai. Pēc tam sekoja Jaunsardzes sporta spēļu atklāšana.

15. jūnijā jaunsargi sacentās strītbolā, minifutbolā, florbolā, pludmales volejbolā, virves vilkšanā, modernajā trīscīņā, orientēšanās prasmē, pneimatiskajā šaušanā un citos sporta veidos.

16. jūnijā norisinājās finālsacensības, kā arī spēka un izturības daudzcīņa. Noslēgumā - Jaunsardzes sporta spēļu noslēguma un apbalvošanas ceremonija. Sporta spēļu dalībniekus un uzvarētājus sveica Latvijas Valsts prezidents Jaunsardzes patrons Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Ar savu piemēru jaunsargus turpmākajiem sasniegumiem iedvesmoja un pasniedza balvas NBA kluba Sanantonio “Spurs” spēlētājs Dāvis Bertāns.

Foto: Gatis Dieziņš (AM)
149 photos · 2,074 views
1