Uz militārajām mācībām “Namejs 2018” ierodas Igaunijas vienības
24. augustā uz militārajām mācībām ieradās Igaunijas vienības.

No 20.augusta līdz 2.septembrim visā Latvijā notiek līdz šim lielākās militārās mācības “Namejs 2018”, uz kurām turpina ierasties sabiedroto spēku karavīri un militārā tehnika, līdz ar to uz valsts autoceļiem iespējami satiksmes kustības īslaicīgi apgrūtinājumi.

Uz militārajām mācībām Latvijā jau ieradušies Polijas karavīri ar kājnieku kaujas mašīnām "Rosomak", un Čehijas karavīri, kuri dien NATO paplašinātās klātbūtnes Lietuvā kaujas grupā.

No 20.augusta līdz 2.septembrim visā Latvijā notiek līdz šim lielākās militārās mācības “Namejs 2018”, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei kā patstāvīgi tā arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Mācībās piedalās vairāk nekā 10 000 dalībnieku – Latvijas un sabiedroto spēku karavīri un zemessargi, rezerves karavīri, brīvprātīgie rezervisti, Aizsardzības ministrijas darbinieki un Iekšlietu ministrijas struktūru personāls – policisti un robežsargi.

Plašāka informācija par militārajām mācībām “Namejs 2018” pieejama Nacionālo bruņoto spēku interneta vietnē: www.mil.lv/NBS2/Personalsastavs/Apmaciba/Militaras_maciba...

Foto: Armīns Janiks, Aizsardzības ministrija
25 photos · 705 views