new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Latvija un Nīderlande dalās pieredzē finanšu tehnoloģiju (FinTech) regulēšanā | by Latvian Foreign Ministry
Back to photostream

Latvija un Nīderlande dalās pieredzē finanšu tehnoloģiju (FinTech) regulēšanā

2017. gada 5. decembrī Latvijas vēstniecībā Nīderlandē notika brokastu seminārs par FinTech jomas regulēšanu. Semināra laikā Nīderlandes Finanšu ministrijas un Finanšu tirgus uzraudzības iestāde dalījās pieredzē ar Latvijas kolēģiem no Finanšu ministrijas un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas. Tāpat seminārā ar prezentāciju piedalījās Dutch Blockchain Coalition pārstāvis, kurš informēja par sektora publisko un privāto partnerību, kā arī izaicinājumiem, ar kuriem šobrīd saskaras gan jomas jaunuzņēmumi, gan regulatori.

 

Vairāku stundu garās diskusijās semināra dalībnieki apmainījās viedokļiem par FinTech attīstības perspektīvām un radītajiem izaicinājumiem valstu regulatoriem. Nīderlandes puse bija gandarīta par iespēju gūt ieskatu Latvijas pieredzē un pauda gatavību turpināt konsultācijas par abām pusēm interesējošām tēmām.

 

Semināru rīkoja Latvijas vēstniecība Nīderlandē sadarbībā ar Nīderlandes vēstniecību Latvijā. Seminārā piedalījās Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta direktore Aija Zitcere, FKTK Finanšu instrumentu tirgus daļas galvenā uzraudzības eksperte Nadežda Karpova un Licencēšanas daļas vecākais juriskonsults Ingus Valtiņš, kā arī LIAA pārstāvniecības Nīderlandē vadītāja Egita Aizsilniece – Ibema un sociālo mediju eksperte Katarina Hartgere.

496 views
0 faves
0 comments
Taken on December 5, 2017