new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Kampingu "Limthi 2009", i gatshem | by haxhinexha
Back to album

Kampingu "Limthi 2009", i gatshem

Ju presim me zemer te hapur mysafir te nderuar te Seminarit te 10 dhe 11 korrikut, nga OJQ "Finch".

 

Hapet ekspozita tre ditore e zogjeve te natyres ne Hamamin e Prizrenit nga OJQ "Finch" , prej dates 10 deri 12 korrik. Ju mirepresim.

235 views
1 fave
7 comments
Taken on July 8, 2009