L'AMOUR

  Newer Older

  St. Valentine's Day 2009

  belle.fleur, blerta0235, Krasta_Krau, and 3 other people added this photo to their favorites.

  1. Armand Sallabanda 74 months ago | reply

   ...sa e bukur ishte kjo skena!

  2. Æ.Z © » Gone [deleted] 74 months ago | reply

   Sikur do i bjeri me koke ballit duket. :D
   Po te mos kishte reaguar ashtu ajo cupa ne fytyre, ndoshta do qe (me) sweet.

  3. skamskam [deleted] 74 months ago | reply

   Hahahahah! Tipike dashni shqipare. Love/hate relationship, po në mes të rrugës ama... hahahahah

  4. *ChRiSeDa* 74 months ago | reply

   Me degjon apo jo- i thote ai
   he fol- i thote ajo :)

   bukur bukur... love the tones

  5. eda-d 74 months ago | reply

   hihihi, shume e bukur! gjithsesi origjinali eshte akoma me i bukur! ;)

  6. MAGU_ [deleted] 74 months ago | reply

   ai po i thote ti je shpirti ime ti je jeta ime ti je ylli qe me dricon rrugen .Kurse ajo shtremeron buzet dhe i thote me vjen keq por une kam nje tjeter.keshtu qe lem rehat.filmi mbaroi presim per ndo nje foto tjter :)))

  7. belle.fleur 74 months ago | reply

   shume moment i bukur. me pelqen.

  8. blerta0235 74 months ago | reply

   kjo eshte me e bukura dhe e preferuara ime. ishte nje skene e jashtezakonshme sepse ai djali po mundohej me cdo fjale dhe gjest ta bindte gocen se ishte dashuria e jetes se tij...dhe ia doli :)

  9. roberto_berna 74 months ago | reply

   stolen photo...

  10. Endri Sejdini 74 months ago | reply

   Kjo eshte esence fare. bravo daddy

  11. wolfgangfoto 74 months ago | reply

   lovely
   :-)) wolfgang

   You have been awarded

   You are invited to post this photo at
   c bar post 1 award 1 ( portraits and body parts only )

  12. Nesa_ June 65 months ago | reply

   si film :P :D

  13. blerta0235 65 months ago | reply

   E dija qe do konkurroje me kete. Eshte vertet fantastike!

  keyboard shortcuts: previous photo next photo L view in light box F favorite < scroll film strip left > scroll film strip right ? show all shortcuts