Mercedes Benz S450 Coupe [C217] ECU Moduł Silnika LORINSER Sportowe Filtry Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl
OberklasSe zamknięte w nadwoziu Coupé wywodzące się z stuttgarckiej stajni Daimler AG z produktywną obecnością w #AD celem implementacji skutecznego, gwarancyjnego zestawu modyfikacji w postaci pakietu „AD-Performance”, zapewniającego poprawę osiągów dwoiście doładowanej „V-Szóstce” - w zweryfikowany, kompetentny a przede wszystkim pozbawiony ryzyka sposób. Mercedes-Benz S 450 4Matic Coupe [C217] by auto-Dynamics.pl

Koncentrując się na założeniach koncepcyjnych całego projektu, które zakładały poprawę elastyki i eskalację osiągów 3-litrowej, widlastej jednostki napędowej w układzie V6, jednocześnie respektując i uwzględniając obowiązującą gwarancję producencką, celem dynamicznej intensyfikacji właściwości tabelarycznych generowanych przez sześcio-cylindrowy silnik, w S-Klasse Coupé zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU [Engine Control Unit] wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się wyłącznie w modyfikacjach pojazdów z logotypem gwiazdy umiejscowionym w frontowym grill’u - firmy Lorinser. Zaawansowany sterownik ECU zapewnia osiągi i bezpieczeństwo tożsame do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania, sięgają po drzemiący w trzy-litrowej, podwójnie-turbodoładowanej jednostce M276DE30AL potencjał i przekuwa go w konsekwencji na potężny oraz arcy-bezpieczny przyrost mocy, momentu obrotowego jak również znacznie potęguje ogólną elastyczność dostępną w pełnym zakresie obrotów. Dodatkowo w S-Coupé zamontowane zostały sportowe, wysokoprzepustowe, wieczyste filtry powietrza od renomowanego, włoskiego producenta - firmy BMC, które to wyeliminowały skrajnie niewydolne, papierowe filtry seryjne. Właściwości nominalne / katalogowe przedstawione przez MB to: 367KM i 500Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości rzeczywistych to 386KM i 520Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 446KM i 612Nm [Przyrost: +79KM i +112Nm w stosunku do wartości katalogowo-nominalnych oraz +60KM i +92Nm w stosunku do realnych wartości wynikających z pomiarów na hamowni]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia zarówno w przedziale 0-100km/h jak i 100-200km/h oraz 200km/h-UP jest absolutnie kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem 4Matic, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu w arcy-szerokim zakresie obrotów zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!
auto-dynamics.pl/realizacje

Zapraszamy Właścicieli Mercedes-Benz S-Klasse [C217 / W222] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Szersze info na naszym blogu: auto-dynamics.pl/blog-mercedes-benz-s450-coupe-c217-ecu-m...

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl
9 photos · 26 views