BMW 430i xDrive [F32] Chip Tuning ECU Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl
///M-Pakietowe, Bawarskie Coupé pod postacią BMW 430i xDrive [F32] z wizytą w auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny sposób.

Koncentrując się na założeniach koncepcyjnych całego projektu, który miał na celu poprawę osiągów 2 litrowej, benzynowej jednostki napędowej kodyfikowanej przez producenta jako B48B20 - w pierwszej kolejności przystąpiliśmy do typowej, wspomagającej modyfikacji typu „wdech + wydech”, poprawiającej przepustowość gazów spalinowych oraz doprowadzającej większą ilość powietrza do silnika. W 4-er zainstalowany został wysoko-przepustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr który mechanicznie uzupełnij wcześniej zainstalowany system wydechowy pochodzący z palety oryginalnych akcesoriów BMW M Performance. Wykorzystując potencjał przeprowadzonych modyfikacji mechanicznych, w 4-er wykonany został profesjonalny chiptuning sterownika ECU. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 252KM i 350Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 255KM i 342Nm]. Efekty naszego strojenia zmierzone na hamowni to 300KM i 415Nm [Przyrost +45KM i +73Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem xDrive, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!
auto-dynamics.pl/realizacje

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Katalog felg: felgi.auto-dynamics.pl/

Szersze info na naszym blogu:
auto-dynamics.pl/blog-bmw-430i-xdrive-f32-chip-tuning-ecu...

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl
6 photos · 51 views