BMW 420i [F32] Układ Wydechowy SUPERSPRINT Dyfuzor M PERFORMANCE by auto-Dynamics.pl
Bawarskie Coupé w postaci BMW 420i [F32] wyposażone w zewnętrzny pakiet stylistyczny ///M trafiło do auto-Dynamics.pl po nutę wizualno-stylistycznego indywidualizmu w fuzji z poprawą aspektów akustyczno-dźwiękowych.

W BMW 4-er, realizując precyzyjny zamysł koncepcyjny, zainstalowaliśmy sportowy układ wydechowy pochodzący od renomowanego, włoskiego producenta – firmy Supersprint. System w kompletacji typu „cat-back” w składzie: wysokoprzepustowy tłumik końcowy zakończony parą końcówek w stylu a’la 435/440 oraz w uzupełnieniu o rezonowaną sekcję centralną. Celem idealnego wpisania chromowych, ściętych ku dołowi końcówek o pokaźnej średnicy wynoszącej Ø 100 mm na stronę, standardową, mało estetyczną blendę zderzaka tylnego zastąpiliśmy oryginalnym, akcesoryjnym [OEM - BMW M Performance] dyfuzorem o sportowym design’ie, który w połączeniu z końcówkami, pozwolił nadać „Czwórce” niepowtarzalnej, charakterystycznej fizjonomii.

Projekt ma charakter rozwojowy, co w skrócie oznacza, że pojazd wkrótce czekają kolejne, towarzyszące modyfikacje.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
auto-dynamics.pl/realizacje

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: felgi.auto-dynamics.pl/

Szersze info na naszym blogu:
auto-dynamics.pl/blog-bmw-420i-f32-uklad-wydechowy-supers...

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl
9 photos · 49 views