BMW X5 xDrive30d [F15] Układ Wydechowy SUPERSPRINT Filtr BMC Chiptuning ECU - by auto-Dynamics.pl
BMW X5 xDrive30d [F15] – bawarski reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle [SUV] trafił do auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance”.

Koncentrując się na założeniach koncepcyjnych całego projektu, który miał na celu poprawę osiągów wysokoprężnej, 3 litrowej jednostki napędowej – w pierwszej kolejności przystąpiliśmy do typowej, wspomagającej modyfikacji typu „wdech + wydech”, poprawiającej przepustowość gazów spalinowych oraz doprowadzającej większą ilość powietrza do silnika. W X5 zainstalowany został wysokoprzeustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr oraz sportowy, maksymalizujący przepustowość spalin, wykonany z nierdzewnej stali kwasoodpornej, tłumik firmy Supersprint. Realizując wizję Właściciela wykonaliśmy custom’ową adaptację fabrycznych, trapezoidalnych końcówek do nowego tłumika - polegającą na wykonaniu odpowiednich łączników [spawanych metodą TIG] a korzystając z okazji wypolerowaliśmy całość na wysoki połysk. Wykorzystując potencjał przeprowadzonych modyfikacji mechanicznych, w BMW wykonany został profesjonalny chiptuning sterownika ECU. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 258KM i 560Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 261KM i 552Nm]. Efekty naszego strojenia zmierzone na hamowni to 318KM i 668Nm [Przyrost ~ +60KM i +110Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Odczucia z jazdy w połączeniu z napędem na obie osie są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu! „Iks Pięć” po modyfikacjach w auto-Dynamics.pl wydajnością nie odstaję od wersji xDrive40d [F15].

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
auto-dynamics.pl/realizacje

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii X5 [F15] - wszystkich wersji silnikowych, chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Szersze info na naszym blogu:
auto-dynamics.pl/blog-bmw-x5-xdrive30d-f15-uklad-wydechow...

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl
13 photos · 22 views