Навчали школярів Краматорська культурі споживання медіа-контенту 12.04.18

  Newer Older

  Інформація “воєнізується”, тобто перетворюється на зброю і використовується для того, щоб дезорієнтувати та розколоти громади. Це слова посла Великої Британії Джудіт Гоф, які вона сказала після апробації школами матеріалів та методології ініціативи “Вивчай та розрізняй (L2D)”. Подібні практики будуть поширюватися на всі школи України. Але поки в школах Донецбкої області ця ініціатива не стартувала тому громадська організація “Громадське телебачення Донбасу” спільно з “Донецьким інститутом інформації” започаткували курси культури медіа-споживання для школярів Краматорська та Слов’янська.

  12 квітня відбувся новий тренінг для місцевих школярів. Медіа-грамотність є абсолютно необхідна життєва навичка для кожної сучасної людини, а найбільш продуктивним є шлях, коли медіаграмотність є не окремим предметом, а пронизує наскрізно всі предмети й різні теми.

  Саме цей підхід в роботі зі школярами використовує тренерка Тетяна Іванова, яку до проведення курсів в Слов’янську і залучив “Донецький інститут інформації”.

  dii.dn.ua/news/377-navchaly-shkolyariv-kramatorska-kultur...

  keyboard shortcuts: previous photo next photo L view in light box F favorite < scroll film strip left > scroll film strip right ? show all shortcuts