The cost

The total cost of all of the items was $19.28. Note, however, that most of the sugar, the Coffee Mate, the salt, the raisins, the cinnamon, and the baggies were left over. To repeat this entire batch, one would only need to buy the oatmeal ($2.99) and the blueberries ($3.29).

1,275 views
0 faves
0 comments
Taken on May 6, 2008
undefined

Additional info

  • Viewing this photo Public
  • Safety level of this photo Safe
  • S Search
    Photo navigation
    < > Thumbnail navigation
    Z Zoom
    B Back to context