new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Njollat e Diellit - Black Sunspots | by Suhel Ahmeti
Back to photostream

Njollat e Diellit - Black Sunspots

Fotografimi i Diellit, Njollave te Diellit dhe Henes ne Malet e Germise ne Prishtine. Te gjitha fotot jane bere manualisht dhe aparati fotografik ka qene i thjeshte dhe jo profesional.

 

Data: 27.12.2014

 

MEADE ETX-70 Autostar Smart Telescope, D=70mm & F=350mm (Multi Coated Optics), Computer Control.

 

www.facebook.com/AstronomyClubKosova

1,964 views
1 fave
0 comments
Uploaded on January 15, 2015