new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Cowboy Bebop Manga Konusu, Manga Öneri | by animesitesii
Back to photostream

Cowboy Bebop Manga Konusu, Manga Öneri

Çok sevilen mangalardan olan Cowboy Bebop mangasından bahsedeceğim. Cowboy Bebop manga olarak eskilere dayanmaktadır. Manga uzunluğu olarak çok fazla uzun bir içeriğe sahip olmasa da gerçekten tadında ve yerinde bir hikaye ile bizleri karşılamaktadır. Öneri yazısı olduğu için Cowboy Bebop konusu hakkında bilgi vereceğim fakat sizlerin okuma keyfinizi kaçıracak detaylı inceleme yapmayacağım :) Cowboy Bebop'in sadece mangası değil aynı zamanda animesi de mevcuttur.

Cowboy Bebop Manga

Cilt : 3

 

Sayfa Sayısı : 184

 

Çıkış Tarihi : 1998 (Japonya)

 

Hikaye yazarlığını Dai Saitou, Hajime Yatate ve Yutaka Nanten'nin üstlendiği Cowboy Bebep mangası ilk kez 1998 yılında Japonyada piyasaya sürülmüştür. Manga tür olarak birden fazla türü barındırmaktadır. Genel olarak aksiyon, komedi ve drama içermektedir.

 

Cowboy Bebop Manga Konusu

2071 yılında Bebop adlandırılan bir uzay gemisinde bulunan dört ödül avcısı, aklı başında kimsenin kabul edemeyeceği işleri yaparak geçimini sağlamaktadır. Bebop'un mürettebatının eski bir üyesi olan tatlı dilli, kıç tekmelemeyen Spike Spiegel vardır.

 

Uzay polisinin eski üyesi olan Jet Black, gizemli bir geçmişi olan tehlikeli, güzel olan Faye Vallentne adında olağanüstü hackleme yeteneklerine sahip bir kızla istemeden bir araya gelirler. Ve macera başlar...

Cowboy Bebop Manga Karakterleri

Spike Spiegel : Hikayemizin ana kahramanıdır, 27 yaşında uzun boylu ve ince yapılıdır. Spike, hayatı dikkatsiz yaşayan ve tehlikelere bodoslama atlayan birdir.

 

animesitesi.com/cowboy-bebop-manga-konusu-manga-oneri/

8 views
0 faves
0 comments
Uploaded on February 21, 2021