new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm izle | by diziriss
Back to photostream

Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm izle

Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm izle ile Pazar akşamı BLU TV ekranlarında başlıyor. Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında izleyebilirsiniz. Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm 24 Ocak 2021 20.00’de BLU TV’de!

 

Başrollerinde gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Dövüşçü bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dövüşçü 1.Sezon 1.Bölüm izle

 

youtu.be/nQSp5zlZPNU

 

Dövüş, bir spordan öte bir yaşam biçimi. Bu işin bilinmeyen ve konuşulmayan gerçeklerini dövüşçülerin kendisinden dinliyoruz. #Dövüşçü ilk bölümüyle pazar sadece BluTV’de.

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

 

BluTV, 2020 yılında, seyircisine iddialı içeriklerden oluşan 10 bin saatlik geniş bir seçki sunmuştu ve bunu 2021 yılında %50 arttırarak 15 bin saate çıkarmayı planlıyor. Buradan hareketle, oluşan ve hazırlık aşamasında olan birçok yeni proje açıklandı. BluTV, açıkladığı yeni içeriklerin tamamını 2021 yılında abonelerine sunacak.

 

Dövüşçü Konusu

 

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Çağan Irmak’ın oturduğu, her şeyini kaybetmiş bir yapımcının 1960’lı yılların Türkiyesi’nde Yeşilçam Sineması’nda yeniden doğma ve aşkı bulma hikayesini konu olan ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’, oyuncu kadrosu ve efsanevi bir döneme ışık tutmasıyla BluTV’nin bu sezona damga vuracak özel yapımlarının başında geliyor.

 

Sıfır Bir’in yapımcılarının yeni projesi; sosyal medya fenomenleri Doğanay, Uzun Makarna.

 

www.diziris.com/dovuscu-1-sezon-1-bolum-izle/

11 views
0 faves
0 comments
Uploaded on January 21, 2021