Memoriál Oldřicha Hrdličky a zahájení bajkové sezóny v Libverdě
SOKOL LÁZNĚ LIBVERDA, z. s. ve spolupráci s SDH Lázně Libverda a Obcí Lázně Libverda, sponzory a s generálním sponzorem Karlem Kubelkou, vnukem Oldřicha Hrdličky pořádá MOH 2017 - MEMORIÁL OLDŘICHA HRDLIČKY – 57. ročník v sobotu 6. května 2017 v 9:00 hodin.

Start: Oldřichovské sedlo – Hausmanka - parkoviště

Cíl : Lázně Libverda – Bikecentrum

Kategorie:

I. M 1 muži do 40 let

II. M 2 muži od 40 let

III. Ž 1 ženy do 40 let

IV. Ž 2 ženy nad 40 let


Trasa:

Hausmanka-Viničná-Stará poutní cesta – MODRÁ turistická-kolem Kamenu republiky, Farské louky přes Dubinu-u Netíku doprava k penzionu Hubert-Ferdinandov-Hejnice-Klášterní-křižovatka u pošty-Lázeňská-Lázně Libverda-Bikecentrum-délka cca 10 km.


Účast:

Závod je veřejný, mohou startovat všichni přihlášení od 18 let

(mladší pouze za doprovodu rodičů nebo s jejich písemným souhlasem, který je platný pouze po předchozím ověření organizátorem závodu).


Přihlášky:

V den závodu na místě startu od 8:30 hodin do 8:50 h a od 1. 4. 2017 do 1. 5. 2017 mailem:milanporubsky@seznam.cz


POZOR: přihláška mailem je platná až po zpětném potvrzení a pouze do 8:45 h v den startu. Pokud se mailem přihlášený účastník nedostaví do uvedené doby, jeho číslo bude poskytnuto dalším zájemcům bez náhrady. Počet účastníků je omezen. Limit musí být organizátorem dodržen. Proto nechceme, aby objednaná a včas nevyužitá čísla propadla.


Maximální celkový počet účastníků ve všech kategoriích: 100


Informace:

Milan Porubský 730 544 085 milanporubsky@seznam.cz FB: Sokol Libverda, www.laznelibverda.cz


Startovní čísla:

Budou vydávána v den konání závodu od 8:30 h do 8:50 h nebo do vyčerpání limitu na místě startu proti zaplacení startovného (50 Kč).

Zdravotní služba:
Zatím není zajištěna, každý účastník běží na vlastní riziko, jinak běžný záchranný systém. Požádána bude tradičně Horská služba Jizerské hory.


Ceny:

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu. Ostatní si odnesou zážitek z hezkého dne a pocit z prima běhu 


Různé:

Trasa vede CHKO Jizerské hory, lesem a po silničních komunikacích za běžného provozu. Je nezbytně nutná opatrnost, dodržování zákona
na ochranu přírody a krajiny, lesního zákona, zákona o silničním provozu a souvisejících předpisů. Postačí zdravý rozum a pud sebezáchovy s heslem není důležité zvítězit, ale zúčastnit se (a přežít ve zdraví). Doprovod na trase není organizátory zajištěn, ale Vaše rodina je vítána.


Doprava:

Nezajišťujeme dopravu na místo startu ani po závodě, možný je pouze svoz věcí ze startu do cíle. Na místo startu je možné dojít od stanice ČD Odlřichov v Hájích.


Start:

cs-cz.facebook.com/HausmankaUKozy


Cíl:

www.bikecentrumlibverda.cz/Upozornění:

Závod je možné uskutečnit pouze s povolením kompetentních orgánů. Žádosti byly podány, ještě nejsou vydána všechna povolení. Věříme, že je získáme, ale upozorňujeme, že konání závodu bude potvrzeno až po jejich obdržení na stránkách obce Lázně Libverda www.laznelibverda.cz v sekci místní spolky/TJ Sokol. Zároveň upozorňujeme, že sběh z Viničné po modré dále k Farské louce je prudký a členitým terénem.


Memoriál Oldřicha Hrdličky 2017 – 57. ročník se koná na pozemcích, které spravuje státní podnik Lesy České republiky. Děkujeme za svolení k závodu a držme se hesla: Jsou to i Vaše lesy, chovejme se v nich ohleduplně!
831 photos · 1,237 views
1 3 4 5 6 7 8 9