new icn messageflickr-free-ic3d pan white
427792_102247863272888_262351840_n | by ilekocani
Back to photostream

427792_102247863272888_262351840_n

Железничката станица во Кочани во периодот на завршување на изградбата во април 1926 година

26 views
0 faves
0 comments
Uploaded on January 19, 2015