#Freelyshout

Freelyshout, bir microblog sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına Shout (İng. haykırmak) adı verilen karakter sınırlaması olmadan metinler yazma imkânı veren Freelyshout, çeşitli araçlarla daha etkin kullanılabilen bir yeni nesil iletişim aracıdır.

 

"Yeni Nesil Sosyal Ağ" olarak adlandırdıkları, Türk Yapımı, Yerli Sosyal Ağı Özgürce Haykır (www.ozgurcehaykir.com) her geçen gün popülaritesini arttırmakta; kullanıcılarına ise global olarak kullanılan Freelyshout (www.freelyshout.com) ismini önermekteler.

 

Yazılım ve tasarımı tamamen Türk kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hazırlanan www.freelyshout.com isimli sitede Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp ve Swarm gibi sosyal paylaşım sitelerinde gerçekleştirilen her türlü işlem yapılabiliyor. Sitede, öğrenciler dersleriyle ilgili “Akıllı Arama” sayesinde her türlü bilgiye ulaşılabiliyor, “Sosyal Sorumluluk” özelliği ile kullanıcılar taleplerini buraya yazarak, diğer kullanıcıları haberdar ediyor.

 

Ayrıca, karakter sınırlaması olmadan kullanılan sitede kullanıcılar iletilerini, Sadece Haykır, Resimli Haykır, Sesli Haykır, Videolu Haykır, Yer Bildirimi Haykır, Aforizma Haykır seçenekleri ile Mail Üzerinden Haykır ve SMS ile Haykır seçeneklerini de kullanabiliyor. Mail Üzerinden Haykır ve SMS Haykır kullanabilmek için, kayıt olunan mail veya cep telefon numarası üzerinden, Mail veya SMS gönderilerek paylaşım yapılması sağlanıyor. Bunlarla birlikte Konum Sistemi, Keşfet Sistemi, Çoklu Hesap Yönetim Sistemi, Detaylı Hashtag Sayfası, Medya Sistemleri, Kaynak Sayfası ve İlgi Alanı Sistemleri de Freelyshout'a eklenerek özelliklerine özellik katmaktadır. Kullanıcılar tarafından atılan shoutlar herkes tarafından görülebilir.

 

Dilerseniz, sizde hesap oluşturarak (freelyshout.com/kullanıcıadınız) Bireysel veya Kurumsal olarak sayfanızın kullanıcı adına sahip olabilirsiniz.

 

Desteğiniz için Teşekkürler

 

Freelyshout - freelyshout.com

ÖzgürceHaykır - ozgurcehaykir.com

 

Hakkımızda - info.freelyshout.com

Resmi Blog - blog.freelyshout.com

Yardım Merkezi - support.freelyshout.com

 

Android - play.google.com/store/apps/details?id=com.plutoSW.Freelys...

 

IOS - itunes.apple.com/tr/app/freelyshout/id1240677262

Read more

Showcase

  • JoinedMay 2010
  • Occupationhttps://freelyshout.com/imfree
  • Hometownhttps://freelyshout.com/imfree
  • Countryhttps://freelyshout.com/imfree

Testimonials

Have something nice to say about ertan aktaş? Write a testimonial