Apak Reklam Mimarlık AŞ. 15 yıldır sektörde reklam, tabela ve tanıtım faaliyeti vermektedir.

Kim Bu Reklamcı ? Tabela ve Reklam sektöründe kendini ıspatladıktan sonra, 2018 yılında Mimari Reklamcılık, Mobilya ve Dekorasyon işine de girmiştir. Oluşan talepler doğrultusunda hareket ederek müşterilerinin istekleri üzerine promosyon ürünleri ve özel butik çalışmalarda yapmaktadır.

 

Reklam Misyonumuz

Kimin Misyonu? Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir.

Grubumuzda çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak kuruluş ilkemizdir.

 

Reklam Vizyonumuz

Kimin Vizyonu ? Bulunduğumuz sektörde fark yaratan, yenilikçi ve kaliteyi uygun fiyata sunan lider firma olmak. Apak Reklam; oluşan ihtiyaçlar neticesinde maliyetleri düşürmek için, makina parkuruna sürekli ilaveler ve yenilikler yapmaktadır. Firmamızın temel pirensiplerinden biride, yeni ve yönlendirici fikirlere her zaman açık olmaktır. Hizmet branşlarımızla ilgili her konuda sizinle birlikteyiz.

Türkiye’yi geleneksel REKLAM çöplüğünden arındırmak ”Müşteri – Satıcı” ilişkisini ”Partner – Ortak” ilişkisi haline dönüştürmek. Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmek için dile getiren çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat – performans oranını başarmak.

Read more

Reklam ve Tabela Modelleri

Testimonials

Have something nice to say about Apak Reklam? Write a testimonial