WorldSkills Ukraine - це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено в 2016 році. З того часу, він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя.

 

Для України це дуже важливо, адже Worldskills допомагає не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й сприяє підвищенню профорієнтації молоді, престижності робітничих професій та професійної освіти.

 

І як показав досвід минулих років, сотні хлопців та дівчат завдяки конкурсу зарекомендували себе перед роботодавцями та отримали квиток у професійне майбутнє саме вдома, в Україні.

 

Положення змагань, яке офіційно засвідчує залученість нашої держави до WorldSkills International, створює прозорі та рівні умови для проведення турніру в нашій країні. До складу журі, що оцінюють конкурсантів, входять відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців.

 

Тож не марнуйте час та приєднуйтесь до нашої великої родини WorldSkills Ukraine!

Read more

Showcase

Testimonials

Have something nice to say about WORLDSKILLS UKRAINE? Write a testimonial