10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 28-29 Mart 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacaktır. Enerji verimliliği alanında Türkiye'nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olan EVF 2019, ilk kez 2009 yılında düzenlenmiştir. Önümüzdeki yıl 10. kez düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, Ceo Organizasyon Reklam Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi tarafından organize edilecektir.

EVF kapsamında düzenlenecek olan panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, uluslararası enerji alanında/sektöründe araştırma yapan akademisyenler, kurumlar, şirketler ve Türkiye'nin önde gelen isimleri ile değerlendirilecektir. Aynı zamanda, enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'nda sergilenecektir.

28-29 Mart 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki tüm yenilikleri takip edebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağlarınızı genişletebilirsiniz.

10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve fırsatlarla dolu bu etkinlikte yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Following (0)

ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI hasn't listed any contacts yet.

Testimonials (0)

ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI doesn't have any testimonials yet.

Name:
ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI
Joined:
April 2018