Discussions (584)

Eskursion fotografik shqiperi 16-31 gusht 2017

view profile

Gentian Kalemi Photography says:

NJOFTIM "ESKURSIONI FOTOGRAFIK GUSHT 2017"

Ju bej me dije qe grupi yne ne facebook " NDIHME FOTOGRAFIKE " ne muajin gusht nga data 16-31 gusht po organizon nje eskursion fotografik FALAS ,nenkuptoj falas qe eskursioni nuk ka qellime perfitimi nga ana organizuesve thjesht shpenzimet qe do kemi jane levizjet me mjetet tona personale ose organizimi me furgona ose autobuz.
Datat dhe vendet qe kemi ndermend te vizitojme do behen te ditura pas pak ditesh.
Ne grupin tone ka edhe shume anetare nga trojet e Kosoves dhe Maqedonise dhe keshtu nese do gjindeni ne keto dite te gushtit ne Shqiperi jeni te mire se ardhur ne kete eskursion.

Qellimi yne eshte njohja midis anetaresh dhe gjithashtu njohja me vendin tone i cili ka bukuri natyrore te rralla.
Vendet ku mund te shkojme jane keto.

Thethi--Valbona-Shkodra-Laguna Patokut--
Kruja--Tirana dhe rrethinat--Durrsi dhe vija bregdetare tij psh Kepi Rodinit etj.
Berati-Apollonia-Vlora--LLogaraja.
Gjirokastra-Permeti-Kelcyra-Saranda-Ksamil-Butrinti.
Besoj se mjafton lista :-) eshte nje liste e gjate por midis anetaresh mund te flasim edhe mund ti seleksionojme vendet me te bukura.
Do ofrohet eksperienca jone personale ne kategorine peisazhe Perendimi dhe Lindja e diellit.Milky Way fotografimi i ujvarave etj etj.
Mund te me kontaktoni edhe ne Whatsapp ne numrin italian 00393200522076.
5:37AM, 2 July 2017 PST (permalink)

Would you like to comment?

Sign up for a free account, or sign in (if you're already a member).