3d pan white

Drag to set position!

This group discussion is for members only.

Group Description

Pierwsza polskojęzyczna grupa na Flickr poświęcona wyłącznie fotografii analogowej, z naciskiem na fotografię czarno-białą i własnoręczne wywoływanie i odbijanie. Grupa ta ma być nie tylko miejscem umieszczania zdjęć, ale także wymiany opinii o sprzęcie (korpusach, obiektywach), chemii oraz technikach ciemniowych. Członkami grupy mogą być jedynie osoby aktywnie uprawiające fotografię analogową, w szczególności czarno-białą. Na stronie grupy można umieszczać jedynie zdjęcia zrobione powyższą techniką.

Group Rules

Only for Polish-speaking analogue photographers or non-Polish speaking but living in Poland and willing to integrate with Polish culture. You may join if you understand and accept the following rules:

1. Polska Grupa Analogowa (PGA) przeznaczona jest dla osób zajmujących się fotografią analogową lub planujących się nią zająć.
2. Celem grupy jest dyskusja i wymiana doświadczeń związanych z różnymi aspektami fotografii analogowej (sprzęt, techniki, chemia itp.).
3. W strumieniu zdjęć Grupy można umieszczać wyłącznie zdjęcia wykonane techniką analogową (skan z negatywu, skan z pozytywu, skan z odbitki). Bardzo prosimy o nieumieszczanie zdjęć cyfrowych.
4. Do Grupy mogą należeć osoby, które posługują się językiem polskim lub nie znając tego języka, mieszkają jednak na stałe w Polsce i czują się związani z naszym Krajem.

Additional Info

  • Members can post 3 things to the pool each day.
  • Accepted content types: Photos, Images
  • Accepted safety levels: Safe, Moderate
Groups Beta