Share
admin
iwona_podlasinska 6:21pm, 21 October 2019
This is a beta feature for Flickr Events. Please join the group and reply to the discussion thread so we can keep you updated

distant places (winter)
This workshop will be all in Polish, therefore the description below will be in Polish.

W niedzielę 16 lutego poznacie moje sekrety fotografowania dzieci- powiem wam o świetle, kompozycji, nastroju, o przygotowaniach i robieniu zdjęć, następnie rozpoczniemy fotografowanie we wnętrzach i na zewnątrz.

W poniedziałek będziemy obrabiać zrobione wcześniej zdjęcia. Poznacie techniki, których używam żeby szybko i efektywnie edytować oraz powiem wam jak ze zwykłego zdęcia wyczarować coś “magicznego”.

Grupa max 10 osób

Na zajęcia należy przyjechać z własnym aparatem z obiektywami portretowymi do wnętrz i na zewnatrz oraz komputerem z zainstalowanym Lightroomem (Classic CC) i Photoshopem.

Koszt uczestnictwa to 1720 zł netto. W cenę wliczone są dwa noclegi w hotelu oraz posiłki w czasie trwania zajęć.Dla osób zapisujących się została stworzona grupa gdzie można skontaktować się z innymi uczestnikami.

Uczestnicy otrzymają film, dzięki któremu, będą mogli przygotować się do zajęć z post produkcji.

Żeby zapisać się na warsztaty trzeba wpłacić zaliczkę wysokości 500 zł netto, Numer konta zostanie podany po wysłaniu zgłoszenia.

Wystawiam fakturę VAT. Proszę o przesłanie danych do faktury po zgłoszeniu pod iwonapodlasinska@yahoo.pl

Regulamin, zasady zwrotów dostępne pot tym linkiem.

Możliwość zniżek dla osób nie prowadzących działaności w zakresie fotografii.

Na warsztaty można uzyskać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Informacja o dofinansowaniu pod tym linkiem. Dofinansowanie będzie dotyczyło wszystkich województw poza Mazowieckim. Mogą się o nie starać osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie fotografii.

UWAGA! Przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z dofinansowaniem proszę o klinkęcie poniższego przycisku lub kontakt w sprawie wpisania się na listę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: iwonapodlasinska.com/workshops/winter-wonderland-2/
Groups Beta