Aria Mehr 12:29pm, 6 January 2009
این مطلب شاید خیلی تند باشه و به مزاج (!) خیلی از شما خوش نیاد و طبق معمول ما متهم به بی چاک و دهنی و مودب بودن بشیم ! ولی من چون آدم خیلی رکی هستم و زبونم هم درازه , حرف دلمون عریان میزنم و با اینکه همه شما میدونین حقیقته ولی چون عادت کردین به به و چه چه بشنوین و الکی به هم نون قرض بدین و قربون صدقه هم برین تا صورت مساله رو پاک کنین , ناراحت میشین . ولی برام مهم نیست مهم اینه که شما همتون همینین و لیاقت همه شما هم همینه. حالا نکته چیه ؟
نکته اینه که با این 3 تا پستی که من درباره فلیکر نوشتم یه مطلب دستم اومد و اونم اینه که ایرانی جماعت بی وجدان تر و گشادتر و خودخواه ترین موجوداتی هستن که توی کره زمین وجود دارن و بهتره اینقدر به ایرانی بودن خودمون ننازیم چون انسانیت درش جایی نداره و فقط دک و پز و منم منم داره و منافع شخصی !
من سوالم اینه از خودم که آیا بین این همه کاربر ایرانی فلیکر یک نفر برنامه نویس یکی از ساده ترین زبونهای برنامه نویسی , یعنی جاوا وجود نداشت که بتونه این برنامه رو به روز کنه ؟ یعنی بین دوست و آشتاهای شما کسی نبود که بهش بگین تا کمک کنه ؟ یعنی بین این همه کاربر فلیکر یه نفر برنامه نویس نبود ؟ زیر مجموعه دوست و آشنا و خانواده شما یک نفر برنامه نویس نداشت ؟
وقتی به کامپیوتریست های پر ادعا میگم که این کارو میتونی بکنی ؟ خیلی راحت میگه : من که مشکلی ندارم و راحت میرم تو . اون یکی میگه من که با آنتی فیلتر میام . اون یکی میگه من که خارجم و فیلتر پشم ! ای تو روحتون .. پس تکلیف بقیه چی ؟ اینقدر بی وجدان و خودخواه ؟

ایجاست که من به این نتیحه میرسم اگه حیوون حروم زاده ای بنام احمدی نژاد داره بر مردم حکومت میکنه و روز به روز هم بیشتر و بیشتر پدر مردم رو در میاره و تیر چراغ برق تو ماتحت مردم میکنه , واقعن حق این مردم خودخواه همینه . هیچ ایرانی ای حق اعتراض نداره به وضعیت موجود چون همین مردم با همین روش زندگیشون دارن به ظلم بها میدن و طبیعیه وقتی یک نفر رو پشت آدم سواره , اعتراض بهش نکنی رو سرت هم میشینه .
اشل بسیار کوچک و ناچیز اون همین فیلترینگ بود . یک نفر نیومد جلو , یک نفر کمک نکرد .

در آخر خیلی متاسفم که بین موجوداتی زندگی میکنم که وقتی حرف برنامه نویسی و کامپیوتر و .. میشه , چنان خودشون رو علامه دهر میدونن که یکی ندونه فکر میکنه پرفسور کامپیوتره ولی در عمل هیچی بارش نیست و پشیزی بویی از انسانیت و نوع دوستی نبرده . نه اتحاد داریم , نه ظرفیت انتقاد داریم , نه به فکر دیگرانیم , نه منافع شخصی رو به عمومی ترجیح میدیم و نه فرهنگ و پیشینه ایرانی برامون مهمه و ارزش داره . و نتیجه شده همینی که میبینیم ... خلایق هر چه لایق ...

حالا منو اخراج میکنین ؟ فحش میدین ؟ مسخره میکنین ؟ هر کاری دلتون میخواد بکنین ولی حقیقت همینه که گفتم ! لیاقت همگی همینه !!! نوش جان ......
mammoth flowers [deleted] 9 years ago
همه حرفهات قبول
شکی هم در درست بودن حرفهات نیست
منم به شخصه برنامه نویسی جاوا بلد نیستم و کاری از دستم بر نمیومد
ما نه تنها اینترنت بلکه زندگی ،افکار و اندیشه و عقاید و آزادی مون هم فیلتر شده
متاسفم ولی اینجا کسی به فکر کسی نیست حتی کسانی که این گروه ها رو راه انداختن و الان ادمین هستند
البته قدرتشون هم آنقدر نیست که بخوان جلوی این فیلترینگ رو بگیرند
تو که همه اینهارو میشناسی فکر نمی کنم چیز جدیدی باشه برای ما
babaea / ببعی Posted 9 years ago. Edited by babaea / ببعی (member) 9 years ago
Aria Mehr
خودشو ناراحت نکن، درستش میکنیم، ایرانیا رو نمیدونم ولی برنامه رو میشه درست کرد
;)
Aria Mehr 9 years ago
شماها اینکاره بودین , زودتر از اینها درستش میکردین نه اینکه به اینجا برسه .
من فقط موندم این حامد صابر نبود یا اصلن به لقا الله پرتاب شده بود , شما میخواستین چیکار کنین ؟
اینقدر صبر میکردین یا حکومت عوض بشه یا اینکه معجزه بشه و فیلترینگ تغییر کنه .
واقعن از خودتون خجالت نمیکشین ؟ پس تو دانشگاه به شماها چی یاد میدن ؟
مگه اون کسانی که فیلترینگ گذاشتن کسانی غیر از شما بودن ؟ غیر از این بوده که اونها هم از همین دانشگاههای شما فارغ التحصیل شدن ولی شدن مزدور و به مردم کشور خودشون از پشت خنجر میزنن ؟
من اگه برنامه نویسی بلد بودم شده یکسال هم روش وقت میذاشتم تا بتونم این مشکل رو حل کنم ولی یکی از شماها این همت رو دارین ؟ من رو هر کاری اراده کنم تا آخرش میرم ولی شماها اسم خودتونو گذاشتین مرد یا هویج ؟!؟
Ata Nazari 9 years ago
sir aria mehr man java , net work , va barname haye tahte shabakaro baladam , lisans e It daram , ama moteasefan e kam miam samte goroh ha , behem begin che khabare , yek karish mikonim :P .
babaea / ببعی 9 years ago
Aria Mehr
اتفاقا منم میخوام یاد بگیرم،خجالتم نمیکشم، دانشگاهم نرفتم ببینم چی یاد میدن
;)
تینا 9 years ago
آقایون من این همه در بالاترین تبلیغ فیلتر شکنتون رو کردم. حالا میگید کار نمیکنه. پس جواب کاربران بالاترین چی میشه؟ اینم یک نمونه اش
balatarin.com/permlink/2009/1/6/1493427
Behrad / www.akay.ir 9 years ago
in linki ke gozashtin khodesh filtere :-(
admin
Recovering Sick Soul 9 years ago
خب اینم جای تشکرتون از حامد!
با اینکه الان میگه وقت ندارم و من میدونم که واقعا نداره همون روزای اول که این مشکل به وجود اومد نشست یه روز این موضوع رو زیرو رو کرد. حداقل من کاملا شاهد این قضیه بودم.
الان هم مشکل مشخصه. اما مساله اینه که این اکستنشن با روش قبلی قابلیت رد شدن از فارم 2 رو نداره.
برای رد شدن از فارم2 کلا باید یکی یه راه دیگه پیدا کنه. راه قبلی و بالا پایین کردنش دیگه جواب نمیده! قبلا هم من هم خیلی از کسانی که استاد بنده هستن این موضوع رو بررسی کردند و جواب نداده.
حالا احتمالا یه راه دیگه باشه اونم اینه که یه کسی که به نتورک مسلطه و کارشو خوب بلده انقدر سرور فارم2رو بمبارد و بالا پایین کنه که یه آدرس جدید ازش گیر بیاره که فیلتر نباشه!
دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم. هرکسی که میخواست بفهمه تاحالا فهمیده!

برای اطلاعات فنی تر هم به روزنامه های کثیرالنتشار مراجعه کنید.
شوخی کردم باهام ازطریق فلیکر تماس بگیرین. هرچند که تقریبا همهچیو اینجا گفتم.

درمورد این تاپیک ها هم بیاین فقط یه جا ادامه بدیم.
با اجازه ی همه اعضا محترم من 2تای دیگه رو میبندم.

ن
admin
Recovering Sick Soul 9 years ago
ادامه شو اینجا میریم: www.flickr.com/groups/iranian/discuss/72157612203827308/
Groups Beta