admin
Hamed Saber 7:46pm, 10 October 2008
مدیران گروه ایرانیان
خواهش میکنم درصورتی که تصمیم به تنبیه یکی از اعضای گروه و منع وی از پست کردن عکس یا اخراج وی از گروه گرفتید، قبل از اعمال قدرت موضوع را با ذکر دلایل و شواهد در همین تاپیک مطرح کرده و کمی صبر کنید تا اگر فرد مذکور دفاع یا اعتراضی دارد مطرح کند، و نیز سایر مدیران هم نظری بدهند.
برای اینکه این تاپیک به ایوان عدالتخانه تبدیل نشود، لطفاً پس از هر بار پست کردن آن را قفل کنید.
اعضایی که قصد دفاع از خود را دارند، و سایر دوستان می توانند در تاپیکهای دیگر موضوع را پیگیری و درصورت لازم بحث کنند.
حسن این عمل آن است که هم مشخص میشود چه کسی تصمیم به اعمال مجازات دارد و مثل گذشته همه چیز در تاریکی نیست، و هم در بسیاری از موارد صرف اخطار یا تهدید به اخراج میتواند مشکل را مرتفع کند.
امیدوارم به این ترتیب احتمال تضییع حق افراد کمتر بشود
admin
Hamed Saber 10 years ago
با عرض پوزش فراوان از مدیر یا مدایران محترمی که این 2 نفر را اخراج کرده اند، با توجه به اینکه این افراد از طریق ایمیل به من نسبت به اخراج خود اعتراض داشتند، بدون دانستن دلیل اخراج و بدون شنیدن نظرات طرفین، هر دو را به گروه بر میگردانم، تا پس از طی مراحلی که اول همین تاپیک تقاضا کردم، در صورت لزوم مجدداً اخراج شوند.
دو نفر عبارتند از
mmk2625
و
mohdana1
famous rabbit [deleted] 10 years ago
حامد جان هر دو نفر رو من از گروه اخراج کردم،

جناب
mmk2625
رو به این دلیل بن کردم که ایشون به بقیه تهمت و اتهام زدند و حتی چند مورد به بقیه ناسزا گفتند، من چند باز از ایشون خواهش کردم که حرف‌هاشون رو اثبات کنن ولی ایشون به جای این‌کارها مرتبن شعر گفتن و لینک به وب‌لاگ‌شون دادن و بعد رفتند اکانت‌های دیگری درست کردند. من هنوز هم منتظر هستم که این آقا از اتهام باندبازی که به من و بقیه اعضا زدند دفاع کنند. امیدوارم توانایی این رو داشته باشه که به زبان فارسی و مستدل و منطقی بگه که کی و در چه زمانی باند بازی کرده؟ من مدت‌ها مدیر اون تاپیک بودم و هیچ‌وقت نذاشتم باندبازی بشه، بعد از من هم مهراد و حالا آرش مدیران اون تاپیک هستند و اون‌ها رو هم کاملن می‌شناسم و مطمئن هیتم که اهل چنین کارهایی نیستند (مهراد حتی یک‌بار اسم خودش را از لیست برنده‌های مشترک حذف کرد). این اقا هنوز هم نتونسته بگه که کی باندبازی کرده و مسلمن هیچ‌وقت هم نخواهد توانست بگوید چون چیزی برای فتن ندارد جز شعر گفتن و تهمت زدن به بقیه.
در ضمن تعدادی از کاربرها هم از من خواستند که ایشون رو بن کنم.

آقای مهدانا یا هر اسمی که داره رو هم من بن کردم، چون ایشون اساسن تو این گروه یک کلام مربوط به عکاسی صحبت نکرده بودند، تمام حرف‌های ایشون حول مسائل بی‌ربط به عکاسی دور می‌ِزد، یا داشتند در مورد گل‌شیفته فراهانی صحبت می‌کردند یا احمدی‌نژاد یا این‌که در مورد تیم فوت‌بال سپاهان. ایشون هم چند بار به سایر کاربرها توهین کردند و سایر کاربرها هم خواسته بودند که این اقا هم بن بشود. وقتی یک‌نفر می‌ره توی اتاقی که مثلن تعدادی وکیل نشستند و دارند در مورد قوانین حقوقی صحبت می‌کنند در مورد یک آلبوم موسیقی صحبت می‌کنه و در عین حال به بقیه توهین هم می‌کنه اول خیلی محترمانه سعی می‌کنن ایشون رو ساکت کنن و اگه ساکت نشد در کمال احترام ایشون رو از اون اتاق بیرون می‌کنن.

غیر از این‌ها من یک‌نفر دیگه رو هم بن کردم که بحث اون آدم اساسن جداست.
MOD
MOHSEN MaSoUmI 10 years ago
ممنون حامد جان بابت این تاپیک خوب
جناب
mmk2625
اصولاً باعث تشنج در گروه می شدن.. چندین بار از ایشون خواسته شد که به مسائل نا مربوط نپردازن اما من اعتقاد دارم ایشون شخسی هست که می شینه پشت میزش و از به هم ریختن یک گروه لذت می بره
به صلاح گروه هست که این اشخاص بن بشن از گروه
admin
Alieh 10 years ago
خانم ساغر به من ایمیلی زدن مبنی بر اینکه چند هفته پیش عضو گروه شدند و الان نمی توانند وارد گروه بشوند و دیدم که یکی از مدیران ایشون را
Ban
کرده
میشه علتش را بدونم چون من پستی از ایشون ندیدم که خلاف مقرارات باشه
MOD
e 11 e v e n 10 years ago
من دیشب دوباره به خاطر نقض مکرّر قوانین گروه
دو نفر رو رو بن کردم
:

mmk2625
saghar_taha62

که در اصل یک نفر هستند
;)
Groups Beta