Beshef 7:03pm, 7 March 2008
در طی مدتی که از فلیکر و بسیاری از نرم افزارهای مرتبط با آن استفاده می کنم همواره جای خالی یک نرم افزار برای جست و جوی دقیق عکس در این سایت معظم را حس کرده ام. فلیکر خود احتمالا به دلایل مختلف امکان جست و جوی پیشرفته در این سایت را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. جست وجوهای فعلی از طریق خود سایت نیز بسیار وقت گیر و حوصله بر است. سایت ها و نرم افزارهایی که در طی این مدت در کنارفلیکر رشد کرده اند همواره به یک یا چند امکان ساده بسنده کرده اند اما حالا نرم افزاری طراحی شده که ضمن جست وجوی دقیق در فلیکر امکان دانلود عکس ها با اندازه های متفاوت آن را دارد. فلیشر این نرم افزار رایکان است که توسط تعدادی از بچه های ایرانی طراحی شده و در اختیار همه قرار گرفته است. در طی یک سالی که از مراحل مقدماتی تا انتشار این نرم افزار می گذرد همواره در کنار گروه طراحی بوده ام و در مراحل مختلف نسخه های اولیه این نرم افزار را تست کرده ام و الان می توانم به جرات بگویم که نسخه فعلی فلیشر یکی از قوی ترین و کامل ترین نرم افزارهای مرتبط با فلیکر است. نرم افزاری که جست وجو را از فضای فلیکر به محیط کامپیوتر کاربر می آورد و به او اجازه میدهد از جست وجوی عکس های یک کاربر خاص گرفته تا یک گروه و یا حتی عکس های اکسپلور را در محدوده زمانی قابل تعیین به راحتی انجام دهد. فلیشر همچنین امکان دانلود چندین عکس همزمان را به وجود می آورد.این نرم افزار البته امکانات بسیار زیادتری را نیز دارد که توضحیات مفصل تر در خود سایت آمده است.
در تهیه این نرم افزار دوست خوبم علیرضا کاشیان به عنوان مدیر پروژه صاحب اصلی ایده این نرم افزار است و رضا ، شایان و سوناا هم که همگی از بچه های با ذوق فلیکر هستند هم در تهیه این محصول سنگ تمام گذاشته اند که به همه آنها تبریک می گویم. به دلیل فیلتر بودن فلیکر کاربرانی که از ایران از آن استفاده می کنند باید از وی پی ان بهره بگیرند و البته در برخی آی اس پی ها بدون وی پی ان هم امکان استفاده آن وجود دارد. خوب است شما هم آن را دانلود و نصب کنید و مشکلات آن و هر سوال و اشکالی را به طراحانش اطلاع دهید.
M O U S A V I 10 years ago
به همشون خسته نباشید میگم @};-
1Ehsan 10 years ago
@ Shahram Sharif :
آقا ممنون .
توي عكس آخرتون كه ديدم استفاده كرديد رفتم نصب كنم ولي لينكش شكسته بود .
الان نصبش كردم ، به نظر چيز خوبي مياد هر چند هنوز باهاش كامل كار نكردم .
به هر حال ممنون به خاطر معرفي
Rojina 10 years ago
سلام به شهرام عزیز و سایر دوستان
ممنونم که اینجا این نرم افزار رو معرفی کردید.
اگر احیانا از این نرم افزار استفاده کردید و با مشکلاتی روبرو شدید، لطفا به ما اطلاع دهید تا در نسخه نهایی که ماه آینده معرفی می کنیم مرتفع بشه.
همیشه شاد و پیروز باشید
راستی فراموش نکنید که بعد از نصب، حتما به بخش آتورایز برید و مراحل را طی کنید تا دسترسی شما آزاد شود.
admin
Hamed Saber 10 years ago
کار قابل تحسینیه
خسته نباشید

ایکاش به صورت منبع باز منتشر میشد تا برخی عناصر وسواسی و بیمارهای روانی (مثل من) هم میتونستند بدون دغدغه از اون استفاده کنند
;)
Groups Beta