Discussions (2)

Taustast ja tulevikust.

view profile

Kuduv koeraomanik is a group administrator Kuduv koeraomanik says:

1) Jaanuar on alati olnud minu jaoks suhteliselt nüri kuu. Kuidagi vara hakata kevadet ootama, väljas on pime, kõle ja enamasti külm. Et see vastik periood üle elada mõtlesin, et pakuks välja uue ühistegemisidee.
2) Ilmselt on kõikidel kogunenud läbi aegade igasuguseid lõngu, heegelniite, riidelappe, vanunud kampsuneid, pitsitükke jne jne jne. Miks mitte visata nurka kõik kogunenud ajakirjad ja raamatud ning panna tööle oma pea ja luua midagi täiesti omapärast ehk kokkuvõtvalt - Ole loominguline!
3) Ei pea planeerima obesetekki või midagi kapitaalset. Ese võib olla pisike, praktiline või hoopis ilunänn. Täiesti vaba valik!
4) Kokkuleppeliselt võiks selle planeeritava jaanuarinänni tarbeks hakkama saada koju kogunenud varandusega ehk siis jaanuaris me käsitöökaubandust ei toeta :). Vähemalt mitte selle projekti raames. Kui te tõesti üldse kohe ilma ei saa ja kinnisidee lõngaostustööune viib, siis teie omal vastutusel :D. Aga me vähemalt püüame, eks? ;)
5) Tulevikuplaanid - minugipoolest võiks siis välja kasvada pikem projekt - mis haakuks märksõnadega "loomingulisus", "olemasoleva ümbertegemine-muutmine-uue kasutusotstarbe leidmine", "säästlikkus ehk no shopping in yarn shop!" Foorumist tuli ka ettepanek vahetada koju kogunenud ja tarbetult seisvaid lõngakerasid omavahel. Miks ka mitte sellele edaspidi mõelda!
Järgmised punktid ja ideed jäävad teile edasi mõtlemiseks, kallid huvilised:)
5:42AM, 30 December 2006 PST (permalink)

view photostream

v2ikekass says:

Kas tarbetult seisvate lõngakerade vahetussoovi võiks üles panna siia või foorumisse (BC teema alla)?
ages ago (permalink)

view photostream

Kuduv koeraomanik is a group administrator Kuduv koeraomanik says:

Minugi poolest võiks siia panna, koos pildiga nt.
ages ago (permalink)

Would you like to comment?

Sign up for a free account, or sign in (if you're already a member).